Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Předně bych chtěla znovu poděkovat

za pomoc v řešení mých životních komplikací. S paní doktorkou JUDr. Táňou Šůsovou je velmi dobrá spolupráce, a to hlavně z hlediska profesního postoje k její práci. Ve věci rozvodu jsem nejvíce ocenila její pohotovost a nalezení rychlého a přesného řešení. Dále určitě ochota podat informace i telefonicky, bleskové sepsání návrhů rozvodových papírů, dohody o vypořádání a také komunikace s úřady. Velmi se mně líbilo, že na sebe převzala starost i o termíny podání a vyřízení. V neposlední řadě i její osobní postoj k citové vyrovnanosti mě jako klienta v den soudu.
Co se týče druhé spolupráce v řešení koupě nemovitosti. Opět jsem byla velmi spokojena s řešením a pohotovostí. Jako velkou přednost u paní advokátky vidím schopnost sepsat mnohdy kusé informace o sporu do právnické řeči a komunikace s druhou stranou. Díky jejím schopnostem jsem nejenom šťastně rozvedená, ale také jsem nepřišla o peníze při koupi domu.
Beru paní doktorku jako svého osobního anděla strážného. Pakliže se můj život potká s dalším trápením, vím, kam mám zavolat o pomoc. Ještě jednou moc děkuji, s paní doktorkou se i obtížné životní komplikace dají řešit.
Miroslava Pařízková

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022